Cykl webinarów

Jeśli zastanawiasz się, czy opuszczać korporację?

Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić z głową, by nie przestrzelić budżetu? 

Jeśli zastanawiasz się, jak budować własną firmę, tak by jednym z celów jaki realizuje był cel finansowy
– czyli, żeby Twoja firma zarabiała?

– to TAK, na właśnie te pytania będę chciała udzielić odpowiedzi podczas całego cyklu!

Zatem raz jeszcze, nie obiecuję ani nie daję gwarancji, że po moich webinarach opuścisz korporację. Co więcej znam osoby, które po moich warsztatach decydują się na pozostanie w „korpo” – i co ważne, to jest OK!!!

Bo to co Ci obiecuję i gwarantuję to rzetelne przedstawienie tego jak wygląda styl życia przedsiębiorcy – dokładnie tak! Możemy wieść różne style życia. Jednym z nich jest styl pracowniczy, innym jest styl przedsiębiorcy. Żaden nie jest bardziej nobilitujący, żaden nie jest gorszy – są różne – pytanie, który jest Twoim?

Obiecuję Ci również, że pokażę Ci jak buduję własne firmy i projekty biznesowe od ponad 10 lat i jak to robię, że zawsze zapewniam im krwiobieg, jakim są dla firmy pieniądze, dzięki czemu firma może realizować inne swoje cele.

Zapraszam na drugi z cyklu webinar : "Najstraszniejsze słowo w biznesie – SPRZEDAŻ!"

- czwartek 17 listopada, godz. 21:00.

Rejestracja na webinar:

przycisk_dolacz

Zapewne już wiesz, że jeśli chcesz „przejść na swoje”, tak by móc utrzymywać się z dochodów twojego biznesu, to przyjdzie Ci skonfrontować się ze słowem sprzedaż.

Tym bardziej, że sprzedawanie z miesiąca na miesiąc, z kwartału na kwartał, takiej ilości, by biznes zawsze Cię utrzymywał to dopiero sztuka!

Dlatego nie będę chciała opowiadać Ci o pojedynczych technikach, które nie są w stanie generować dochodu miesiąc w miesiąc. Zamiast tego skoncentruję się na systemowym podejściu do procesu sprzedaży, żebyś wiedziała jak i kiedy dobierać poszczególne narzędzia czy techniki i mogła osiągać wysoką sprzedaż nie od przypadku do przypadku, lecz dała sobie szansę na jej regularne generowanie.

Mamy za sobą już pierwszy z cyklu webinar zatytułowany:

„Jak zacząć budować własną firmę, kiedy jeszcze pracujesz w korporacji i nie masz formalnie założonej firmy?” 

na którym:

- opowiedziałam Ci o dwóch fundamentalnych rzeczach, bez których nie rozwiniesz firmy i nie zapewnisz jej przychodu,

- pokazałam Ci jak wybierać adekwatnie segmenty klienta do twojej firmy oraz dlaczego jest to tak ważne, by właśnie od tego zacząć,

- podzieliłam się z Tobą doświadczeniem jak dopracować produkt pod Twoje segmenty klienta, by w momencie jak już dotrzesz do swojego segmentu mieć pewność, że nic nie stoi na przeszkodzie, by go kupili,

- zahaczyliśmy też o temat wyceniania twoich produktów i usług, tak by cenę powiązać nie tylko z kosztami firmy, lecz również z możliwościami budżetu klienta.

Zapraszam na kolejny bezpłatny webinar już wkrótce!

 A jeśli chcesz dostawać tematyczne materiały/nagrania/ćwiczenia i informacje o kolejnych webinarach i transmisjach na żywo, zapisz się na NEWSLETTER, który wysyłam co 2 poniedziałek.